درباره شرکت برج خنک کننده CTR، این شرکت ازهمان ابتدا درباره تولید انواع برج خنک کننده سعی در ارائه بهترین کیفیت داشته است. شرکت برج خنک کننده CTR سازنده انواع برجهای مدار باز، مدار بسته با استراکچر مکعبی و مخروطی می‌باشد. همچنین باید گفت این شرکت در زمینه گسترش تامین و تولید قطعات جانبی نظیر:

 • قطره گیر
 • لوور
 • پروانه
 • انواع نازل
 • پکینگ

فعالیت می‌کند. کمپانی برج خنک کن CTR در واقع با هدف تولید تجهیزات برودتی و ارتقاء کیفیت محصولات در بخش صنایع سرمایشی و مبدل های برودتی احداث شد. شعار این شرکت از ابتدای تاسیس ارتقاء کیفیت تا رسیدن به متودهای جهانی در کنار رعایت استاندارهای برودتی می‌باشد.

شرکت برج خنک کننده CTR مفتخر  به تولید این تجهیزات، مطابق با اصول جهانی و تحت لیسانس شرکت های معتبر نظیر کمپانی مارلی می‌باشد. تولیدات کارخانه در مقایسه با همتایان ژاپنی تا حد زیادی توانسته از لحاظ کیفیت و راندمان با آنها رقابت کند. تجهیزاتی نظیر الکتروموتور و برخی مواد اولیه در ساخت پکینگ و بدنه، ساخت کشور آلمان، ایتالیا و بریتانیا بوده که دارای پنج سال گارانتی طلایی تعویض و تا ده سال ضمانت تامین آن می‌باشد.

طراحی برج خنک کننده شرکت تجهیز صنعت

طراحی سیستم الکتریکی و برق رسانی برج خنک کننده به صورت لاجیک یا P.L.C می‌باشد. تمامی سیستم های به کار گرفته شده در برج خنک کننده مطابق به روز ترین متودهای اروپا است.

تعیین ظرفیت دستگاه توسط نرم افزار های طراحی شده انحصاری این شرکت طراحی استراکچر برج خنک کننده و قطعات آن، در نرم افزار های به روز علوم مهندسی نظیر سالید، آباکوس، انسیس، اسپن هایسیس و فلوئنت انجام می‌گیرد.

 نرم افزار  Fluent یکی از نرم افزار های قدرتمند در مهندسی مکانیک بوده که در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی در راستای مدلسازی جریان سیال و سیستم انتقال حرارت از آن استفاده می‌شود. این نرم افزار مطعلق به کمپانی Fluent Inc  بود که در سال ۲۰۰۶ به کمپانی A.N.S.Y.S Inc واگذار شد و نام آن به ANSYS FLUENT تغییر یافت.

نرم افزار Ansys محصول شرکت ANSYS Inc جهت مدلسازی و تحلیل ساختار آنها صورت می‌گیرد.

از نرم افزار قدرتمند Aspen H.y.s.y.s در زمینه مهندسی شیمی، ساخت کمپانی Aspen Tech  در زمینه شبیه سازی واحد های شیمیایی و فرایندهای صنعتی، پتروشیمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این با این نرم افزار می‌توان هر یک از این تجهیزات را به صورت جداگانه مدلسازی و بررسی کرد.

نرم افزار آباکوس(ABAQUS) از دیگر نرم افزارهای مدلسازی و تحلیل به روش اجزای محدود می‌باشد. این نرم افزار توسط شرکت فرانسوی Dassault sysytemes طراحی شد، و امروزه از آن می‌توان در طراحی برج خنک کننده کننده و اجزای آن بهره گرفت. درباره شرکت برج خنک کننده خیلی خوب است.

 درباره محصولات شرکت برج خنک کننده CTR

 • برج خنک کننده صنعتی
 • برج خنک کننده فایبرگلاس و فلزی
 • برج خنک کننده مدار باز مکعبی و مخروطی
 • برج خنک کننده مدار بسته
 • برج خنک کننده ترکیبی یا هیبریدی
 • کلیه قطعات جانبی برج خنک کن
 • کنداسور هوایی
 • اگزاست فن
 • چیلر تراکمی و جذبی
 • کولر های سلولزی

برخی از مهم ترین ویژگیهای برج خنک کن

 1. صدای تولید شده مطابق با استاندارد ISO 20  دی سی بل(رده تولید صدا: آرام)
 2. کنترل مرکز تنش دستگاه های تولید شده و دارای میزان لرزش بسیار پایین به هنگام کار
 3. استفاده از نانو پلیمر های آنتی یووی مطابق با استاندارد های کنسرسیوم های ISO-DIN-BS
 4. الکترو موتور ها ساخته شده در آلمان برند زیمنس IP/55 و یا ایتالیا تماما ضد آب می‌باشد
 5. ضخامت بدنه و پنل ها مطابق با استاندارد کمپانی مارلی بین ۸ تا ۱۰ میلی متر می‌باشد.
 6. تاسیسات تابلو برق به کار گرفته شده برند اشنایدر میباشد.
 7. صداگیر و نویز گیر های حرارتی، درقسمت دهانه پروانه برج خنک کننده تعبیه شده است.
 8. در صورت تایید کارفرما، دستگاه مجهز به سیستم آنتی فریز و پکیج آنتی اسکالانت می‌گردد.

اخرین نسل تولیدات کارخانه CTR

برج خنک کننده هیبریدی (ترکیبی): دارای دو سیستم مدار باز و مدار بسته جهت رسیدن به حداکثر کاهش دمای آّب در برج خنک کننده می‌باشد. این نسل از برجهای خنک کننده عملکرد بهتر و قابل استفاده در تمام فصول سال و بهینه سازی مصرف ب در فصول گرم می‌باشد.

عموماٌ این دستگاه در جهت خنک کاری دستگاه های تزریق پلاستیک، صنایع ذوب فلزات، کوره های القایی و پالایشگاهی نیز کاربری دارد.

برج خنک کننده کم مصرف: در این نسل از برج های خنک کننده، تمام تمرکز شرکت تجهیز صنعت در بخش کاهش مصرف آب و نیروی برق، نهاده شده است.

مکان کارخانه برج خنک کننده CTR

مکان کارخانه برج خنک کننده  در اطراف تهران بزرگ واقع در شهرک صنعتی جوانزاد می‌باشد. کارخانه برج سازی دارای سوله  کارگاهی به مساحت ۱۵۳۰ متر مربع است.مجتمع صنعتی کارخانجات برج خنک کننده CTR و تولیدات این واحد صنعتی باید گفت از متریال برتر با تکنولوژی‌های نوین و حسب تجربه و دانش فنی مهندسین شرکت طراحی و به مرحله تولید انبوه رسیده است.

تلفن دفتر فروش :۰۲۱۲۲۳۰۷۹۸۱

آدرس کارخانه تهران _ شهریار اسد آباد جنب معاینه فنی کارخانه CTR

{کیفیت اتفاقی نیست حاصل دانش و تجربه تولید است}