گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا تاکنون توانسته فن آلومینیوم برج خنک کننده را تولید نماید. امروزه در این واحد صنعتی علاوه‌بر فن آلومینیوم برج خنک کننده، پلی‌آمید و فایبرگلاس نیز تولید شود. این فن دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که تنها در فن آلومینیوم برج خنک کننده می‌توان آن را دید قطر تولیدی این نوع پروانه برج خنک کننده از صد و پانزده ۱۱۵ سانتی‌متر الی پنج نیم۵/۵ متر تولید می‌گردد. تعداد پره‌های این نوع فن آلومینیوم برج خنک کننده از چهار پره شروع و تا شش پره خاتمه می‌یابد. این نوید را گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا می‌دهد در صورت درخواست مشتری در ابعاد و اندازه‌های بزرگ‌تر می‌توان تا قطر هشت متر و نیم ۸/۵ هم تولید نمود. جنس هاب این نوع  پروانه آلومینیوم برج خنک کننده چدن است که  در قالب‌های چدنی ریخته گری درست میگردد. جنس تمام تیغه‌ها یا همان بلیدها از جنس آلومینیوم است.

تعداد تیغه‌ها بر مبنای نرم‌افزاری های مهندسی دینامیک طراحی می شود. این داده‌های اطلاعاتی توسط کمپانی‌های بین‌المللی تأیید و ارائه گردیده است. عرضه تیغه‌های فن آلومینوم برج خنک کننده تا بیست و هفت ۲۷ سانتی‌متر می‌انجامد.  این نوع تیغه‌ها یا همان بلیدها از سطح مقطع ایرفول بهره می‌گیرد. همان‌طور که می‌دانید سطح مقطع ایرفویل باعث می‌شود مقاومت هوا راحت‌تر شکسته شود و پروانه آلومینیوم برج خنک کننده  آرام در هوا به چرخش خود ادامه دهد. این چرخش توامان می‌تواند با اینورتر برج خنک‌کننده افزایش یا کاهش یابد. ولی چیزی که این‌جا حائز اهمیت است نداشتن ارتعاشات و صدای اضافی در برج خنک‌کننده است.

قیمت فن آلومینیوم برج خنک کننده

عدم صدای اضافی در کولینگ تاور به کیفیت فن آلومینیوم برج خنک کننده بسیار مربوط است. میزان هوادهی این نوع فن‌ها به طور استاندارد در قطر صد و پانزده ۱۱۵ سانتی‌متر از هفده هزار و پونصد ۱۷۵۰۰ cfm و هوادهی شروع و تا قطر پنج متر و نیم تا دویست و هشتاد هزار cfm 280000 افزایش می‌یابد. توان ترمزی هر برج خنک‌کننده و فن به به‌انضمام الکتروموتور در جدول زیر پیوست گردیده است همان‌طور که مشاهده می‌کنید دوره استاندارد بر دقیق محاسبه و برای هر نوع فن اعمال شده اگر به دنبال قیمت فله برج خنک‌کننده آلومینیوم هستید می‌توانید در همین جدول قیمت خوار به‌روز کمپانی تی اس تی را مشاهده کنید.

قیمت فن برج خنک کننده آلومینیوم

یکی از دغدغه‌های مهم گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا کیفیت کالا و رضایتمندی مشتری است قانون crm به این کمپانی ثابت کرده است که نشانگر کیفیت تنها رضایت مشتریان است با توجه به ضمانت کمپانی می‌توان این درصد رضایتمندی را از مشتریان حاصل نمود کافی است. فقط به صفحه دانلود رزومه بروید و صفحه رزومه را دانلود کنید این نوع فن‌ها از دو کنترل کیفی یعنی بالانس استاتیکی و بالانس دینامیکی عبور می کنند. این بالانس‌ها لرزش‌های جانبی و لرزش‌های اصلی‌ها و بلیط ها را گرفته و فرار به صورت کاملاً استاندارد به دست مشتری برساند فن برج خنک کننده آلومینیوم در اندازه‌های بزرگ به صورت د مونتاژ برای مشتری ارسال می‌گردد و با دفترچه راهنما این امید است که بتوان همکاران ما در منطقه فن محوری را مونتاژ کنند.

ضمانت پروانه آلومینیوم برج خنک کننده

  1.  تضمین خدمات پس از فروش
  2.  اعزام نیرو جهت تعویض و سرویس دوره‌ای
  3.  ۲۴ ماه گارانتی تعویض قطعه
  4. دارای نشان استاندارد
  5. دارای ایزو ۹۰۰۱
  6. ضمانت مرجوعی کالا درصورت معیوب بودن

فن آلومینیوم برج خنک کننده قابلیت اسید شویی در دمای بالا را دارد این نفر محوری میزان کمترین رسوب را به خود جذب کرده و طول عمر مفیدتری نسبت به همتاهای خود دارد.کیفیت محوری را در ضخامت ورق خواهم می‌تواند افزایش یا کاهش داد ضخامت استفاده‌شده برای این نوع فن ها در گروه فنی مهندسی تجدید سند افتتاح بالغ بر شش میلی‌متر است شبکه‌های داخلی هر بلیت که به صورت مشبک های مربع مستطیل در داخل هر بلیت به دو منظور طراحی شده است یک دفعه ارتعاشات جانبی به منظور چرخش فن در سیال هوا دو مقاومت فن محوری در مقابل بادها و فشارهای جانبی که این دو عامل به مرور زمان می تواند در پروانه الومینیوم برج خنک‌کننده تاثیر منفی بگذارند. اگر چنانچه برای این معقوله شرکت تولیدکننده تدبیری اندیشه باشد.

فن برج خنک کننده سریعاً خراب خواهد شد گارانتی بیست و چهار ماهه کمپانی تستی این تضمین را با مشتریان خود می‌دهد که با اطمینان و خارج از قطعات این کمپانی استفاده و در صورت خراب شدن قطعه داغی را ارسال و قطعه جدیدی را تحویل بگیرند این گارانتی بدون قید و شرط می باشد و تا بیست و چهار ماه از زمان تحویل قطعه اعتبار دارد.

چرا فن آلومینیوم بخریم؟

فن های آلومینیوم در مقایسه با دیگر فن های برج خنک کننده موجود در بازار. دارای کیفیت و عملکر مناسبتری هستند . این نوع فن ها از متریال آلومینیوم خالص تهیه میشود و تحمل دمایی کاری آنها به ۱۲۰ درجه سانتیگراد میرسد. فن آلومینیوم برج خنک کننده دارای سطح مقطع ایرفویل و سطح مقطع ساده میباشد. اما این دو تفاوتهایی دارند. دارا بودن ایرفویل در سطح مقطع یا همان پیکان فن در بلیدها باعث میشود مقاومت هوا بشدت کاهش یابد. این امر در فن برج خنک کننده فایبرگلاس هم نیر وجود دارد. اما به دلیل ضعیف بودن متریال فایبرگلاس کیفیت فن محوری کاهش میبابد.از دیگر امکانات این نوع فن تعویض هر بلید به صورت مجزا می باشد چیزی که ر دیگر نمونه ها مانند پلی آمید امکان پذیر نیست و نبوده.

خرید انواع فن پلی آمید برج خنک کننده کلیک نمایید.

خرید فن فایبرگلاس برج خنک کاری کلیک نمایید.

جهت آشنایی بیشتر با سیستم فن هاب برج خنک کاری (پروانه) کلیک نمایید.

 


نویسنده مطلب تجهیز صنعت تتا تولید کننده