برج خنک کاری یا کولینگ تاور به منظور خنک نمودن آب و سیال تولید میشود. کولینگ تاورها اغلب از جنس فایبرگلاس می‌باشد. برای تهیه یک کولینگ تاور یا برج خنک کن مناسب نیازمند طراحی دقیق و محاسبات جامعی هستیم. امروزه تمامی صنایع ،کارخانه‌جات و صنعت تهویه مطبوع از کولینگ تاورهای فایبرگلاس بهره میگیرند. در تهویه مطبوع برج خنک کاری مکمل سیستم چیلر و کندانسورهای اواپراتور است.مهمترین بخش در هنگام تعیین ظرفیت یک کولینگ تاور تهویه‎‌ای دانستن نوع چیلر است. اگر چیلر تراکمی باشد ۲۰درصد بالاتر از ظرفیت چیلر تن تبرید دستگاه است . اگر جذبی باشد ۳۰درصد میباشد.برای محاسبه دقیق تر در سامانه‌های صنعتی میزان دبی آب درگردش با نیاز دلتا تی به همراه محاسبات فرمولی مخصوص که شامل توان کیلوات و منطقه مورد نیاز برج خنک کاری است اندازه گیری می‌شود.

عملکرد ساده در عین حال قدرتمند دستگاه کولینگ تاور باعث شده جایگزین مناسبی برای چیلرهای گران قیمت و کندانسورهای هواخنک باشد. از کولینگ تاورهای تولید شده در سراسر جهان به عنوان یکی از برترین دستگاههای تبریدی در جوامع مکانیک یاد میشود. اما چه کولینگ تاوری مناسب سیستم و منطقه شماست؟ گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا تولید کننده و تامین کننده انواع برچ خنک کاری فایبرگلاس در کشور است. به همین منظور برای سهولت در انتخاب دستگاه و محاسبات جانبی منطقه‌ای پورپوزال دقیقی گرد آوری نموده است. شما میتوانید با مطالعه هر بخش و با دانستن اطلاعاتی که گفته شد. ظرفیت دستگاه خود را مشاهده و قیمت آن را براورد نمایید.

کولینگ تاور

کولینگ تاور مکعبی ۱۰ تن 

کولینگ تاور مدار باز ۱۰ تن  دارای بنده از جنس فایبرگلاس است. شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد. تمام اتصالات ورودی و خروجی ۲ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده دربرج از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه داخلی بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. تعداد پروانه مورد استفاده در کولینگ تاور  ۱۰تن از جنس پلی آمید بوده است و تعداد پروانه مورد استغاده ۵ پره بوده است. دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد.قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج ۹۵CMو ارتفاع ۱۸۰CM می باشد. وزن  خشک دستگاه۱۰۰KG می باشد. به درخواست مشتری در رنگ متفاوتی تولید می شود. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db می باشد.دبی نرمال معادل ۲۲ گالن   در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مخروطی ۱۰ تن

کولینگ تاور  ۱۰ تن مخروطی دارای بنده از جنس فایبر گلاس بوده است. استایل دستگاه به صورت مخروطی .تمام ورودی وخروجی از جنس چندن به همراه آبکاری گرم می باشد.  موتور مورد استفاده از بهترین برند زیمنس آلمان ip55می باشد. سازه داخلی و بیرون دستگاه از جنس گالوانیزه بوده که آبکاری گرم شده است. پروانه مورد استفاده در این برج از جنس پلی آمید می باشد و تعداد پره مورد استفاده در این برج ۵ عدد می باشد. دور موتور کولینگ تاور  مخروطی ۱۰تن ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. نوع مدار باز و جریان مخالف .(کانتر فلو ) می باشد. قطره گیر از چند pvc لانه زنبوری و پکینگ مدیا از جنس pp می باشد. در برج مخروطی به جای نازل از اسپرینکلر استفاده می شود که عمل پاشش آب بر روی پکینگ مدیا بر عهده دارد که در کولینگ تاور از متریال رایج آلومینیوم برای اسپرینکلر استفاده می شود. ابعاد برج  به قطر ۹۰CMو ارتفاع CM150 می باشد. وزن خشک  معادل ۸۵KG میباشد. این کولینگ تاور در رنگ متفاوتی به در خواست مشتری تولید می شود. سطح صدا ویژه معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال ۲۲  گالن در دقیقه میباشد.

کولینگ تاور مدار بسته ۱۰تن

کولینگ تاور  مدار بسته۱۰ تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است. تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۲ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. پروانه مورد استفاده در کولینگ تاور مدار بسته ۱۰ تن از جنس پلی آمید می باشد و دارای ۵ پره بوده است. دور موتور این کولینگ تاور  معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. نوع مدار برج مدار باز بوده است. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده در این برج از جنس مس می باشد. متراژ کویل ۲۵ متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده که در برابر رسوب پذیری بسیار مقاوم می باشد. ابعاد این برج به طول و عرض  ۹۵CMو ارتفاع ۱۸۰CM می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقهمی باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال ۲۲ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور

برج خنک کننده مکعبی ۲۰ تن

کولینگ تاور  مدار باز ۲۰ تن مکعبی دارای بنده از جنس فایبرگلاس است. شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد. تمام اتصالات ورودی و خروجی ۲ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده دربرج از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه داخلی بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. تعداد پروانه مورد استفاده در کولینگ تاور  ۲۰تن از جنس پلی آمید بوده است و تعداد پروانه مورد استغاده ۵ پره بوده است. دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد.قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج ۹۵CMو ارتفاع ۰CM22 می باشد. وزن خشک دستگاه۱۲۰KG می باشد. به درخواست مشتری در رنگ متفاوتی تولید می شود. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db می باشد.دبی نرمال معادل ۶۶ گالن در دقیقه می باشد.

برج خنک کننده مخروطی ۲۰ تن

کولینگ تاور ۲۰ تن مخروطی جنس بنده از متریال فایبر گلاس بوده است. شکل دستگاه به صورت مخروطی می باشد. خروجی و ورودی دستگاه از جنس چدن میاشد که آبکاری گرم شده است. موتور استفاده شده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه مورد استفاده از جنس پلی آمید بوده است . تعداد پروانه مورد استفاده ۵ عدد می باشد.  دور موتور کولینگ تاور  ۲۰ تن ۹۱۵دور دردقیقه  می باشد. مدار باز کانتر فلو مدار باز می باشد. قطره گیر از متریال pvc بوده است و پکینگ مدیا مورد استفاده متریال PP می باشد. در کولینگ تاور مخروطی از اسپرینکلر می باشد از متریال آلومینیوم می باشد. قطر برج  ۱۱۵CMو ارتفاعCM175 می باشد.  . قطرپروانه ۶۵CM و هوادهی پروانه۷۰۰۰  CFMمی باشد. عرض تیغه ۱۷CM   می باشد .وزن خشک  معادل ۱۵۵KG می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۶۶ گالن در دقیقه می باشد.

برج خنک کننده مدار بسته ۲۰تن

کولینگ تاور  مدار بسته ۲۰  تن تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است. تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۲ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. پروانه مورد استفاده در کولینگ تاور  مدار بسته ۲۰ تن از جنس پلی آمید می باشد و دارای ۵ پره بوده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. نوع مدار برج مدار باز بوده است. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده در این برج از جنس مس می باشد. متراژ کویل ۲۵ متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده که در برابر رسوب پذیری بسیار مقاوم ی باشد. ابعاد این برج به طول و عرض  ۹۵CMو ارتفاع ۱۸۰CM می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال ۲۲ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور

برج خنک کاری ۳۰ تن مکعبی

کولینگ تاور مدار باز ۳۰ تن مکعبی . بنده از  جنس فایبر گلاس بوده است. کل بنده برج به صورت مکعبی می باشد. اتصالات ورودی و خروجی از جنس چدن می باشد و آبکاری گرم شده موتور مورد استفاده در از برند زیمنس آلمان کلاسf  ip55 بوده است. سازه داخلی و بیرونی از جنس گالوانیزه با آبکاری گرم می باشد. پروانه مورد استفاده از متریال پلی آمید می باشد. و تعدا پروانه مورد استفاده ۵ پروانه می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. نوع مدار برج کانتر فلو جریان مخالف می باشد. پکینگ مدیا مصرفی از متریال pp می باشد و قطره گیر از متریال pvc می باشد. نازل مورد استفاده در کولینگ تاور  ۳۰ تن نازل ۲H می باشد.  ابعاد این برج به طول وعرض ۱۲۵ CM و ازتفاع ۲۴۵ CM می باشد وزن خشک دستگاه معادلkg143 می باشد. کولینگ تاور  در رنگ متفاوت بر اساس در خواست مشتری تولید می شود.  سطح ویژه اسمی معادل معادل ۷۰db می باشد.  دبی نرمال ۸۸ گالن در دقیقه می باشد. توان ۰٫۷۵ KW می باشد.

کولینگ واتر ۳۰ تن مخروطی

کولینگ تاور  ۳۰ تن مخروطی از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت مدور بوده است. خروجی و وردی از متریال چندن می باشد. موتور مودر استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه استفاده شده در برج از متریال پلی آمید می باشد. تعداد پروانه ۵ عدد می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور  مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در کولینگ تاور مخروطی برای پاشش آب ازاسپرینکلر با متریال آلومینیوم استفاده می شود.  قطر برج معادل ۱۴۵ CM و ارتفاع ۲۰۰  CMمی باشد. قطرپروانه ۸۰CM و هوادهی پروانه۸۲۰۰  CFMمی باشد. عرض تیغه ۱۷CM   می باشد .وزن خشک  ۲۵۰KG می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۸۸ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ واتر مدار بسته ۳۰ تن

کولینگ تاور  مدار بسته ۳۰ تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است.تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. پروانه مصرفی از متریال پلی آمید می باشد. ودارای ۵ پروانه می باشد. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل ۷۵متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 125و ارتفاع ۲۴۵CM می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل۸۸ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور

برج خنک کن مکعبی ۴۰ تن

کولینگ تاور  مدار باز ۴۰تن مکعبی متریال مورد استفاده در بنده فایبر گلاس بوده است.  شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد.  ورودی و خروجی۳ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده  از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه های دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری گرم شده است. تعداد پروانه ۵ پروانه می باشد و از  متریال پلی آمید بوده است دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد. قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  از نوع ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج ۱۲۵CMو ارتفاع ۲۶۰CM می باشد. ورن خشک۱۶۵KG می باشد. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db است   .دبی نرمال معادل ۱۳۲ گالن در دقیقه می باشد

برج خنک کن مخروطی ۴۰ تن

کولینگ تاور مخروطی  ۴۰ تن مخروطی از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت دوار  بوده است. متریال مورد استفاده در خروجی و وردی از متریال چدن می باشد. موتور مودر استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه برج از متریال پلی آمید می باشد. تعداد پروانه مورد استفاده  ۵ عدد می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در برج خنک کننده مخروطی برای پاشش آب بر روی پکینگ مدیا از اسپرینکلر  با متریال آلومینیوم استفاده می شود.  قطر برج معادل ۱۴۵ CM و ارتفاع ۲۱۰  CMمی باشد. قطرپروانه ۸۵CM و هوادهی پروانه۹۴۰۰  CFMمی باشد. عرض تیغه ۱۷CM   می باشد .وزن خشک  ۲۶۵KG می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل۱۳۲  گالن  در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مخروطی ۴۰ تن

کولینگ تاور مخروطی  ۴۰ تن مدار بسته ۴۰تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است. تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور مخروطی  ۴۰ تن معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. پروانه  از متریال پلی آمید می باشد. ودارای ۵ پروانه می باشد. قطره گیر از متریال pvc  لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل ۱۰۰متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 125و ارتفاع ۲۶۰CM می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدامعادل۷۰db می باشد. دبی نرمال ۱۳۲ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مدار بسته

کولینگ تاور مکعبی ۵۰ تن :

کولینگ تاور مدار باز ۵۰ تن  مکعبی متریال مورد استفاده در بنده فایبر گلاس بوده است.  شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد. ورودی و خروجی۳ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده  از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه های دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری گرم شده است. تعداد پروانه ۵ پروانه می باشد و پروانه از متریال پلی آمید بوده است دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد. قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  از نوع ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج ۱۴۵CM ارتفاع CM265 می باشد. وزن خشک۲۰۸KG می باشد.. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db است .دبی نرمال معادل ۱۵۶ گالن در  دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مخروطی ۵۰ تن :

کولینگ تاور ۵۰ مخروطی از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت مدور   بوده است. متریال مورد استفاده در خروجی و وردی از متریال چدن می باشد. موتور مودر استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه برج از متریال پلی آمید می باشد. تعداد پروانه مورد استفاده  ۵ عدد می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در کولینگ تاور مخروطی برای پاشش آب بر روی پکینگ مدیا از اسپرینکلر  با متریال آلومینیوم استفاده می شود.  قطر برج معادل CM180 و ارتفاع CM225 باشد. وزن خشک  ۳۲۵ می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل۱۵۶گالن  در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مدار بسته ۵۰ تن :

کولینگ تاور مدار بسته ۵۰ تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است. تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. پروانه مصرفی از متریال پلی آمید می باشد. ودارای ۵ پروانه می باشد. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل ۱۲۵متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 145 و ارتفاع CM265 می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل۱۵۶ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور

کولینگ تاور مکعبی ۶۰ تن :

کولینگ تاور  مدار باز ۶۰ تن  مکعبی متریال مورد استفاده در بنده فایبر گلاس بوده است.  شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد. ورودی و خروجی۳ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده  از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه های دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری گرم شده است. تعداد پروانه ۵ پروانه می باشد و از  متریال پلی آمید بوده است دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد. قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  از نوع ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج CM145 ارتفاع CM280 می باشد. ورن خشکkg265 می باشد.. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db است. .دبی نرمال معادل ۱۸۰ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مخروطی ۶۰تن :

برج خنک کننده ۶۰ مخروطی از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت مدور   بوده است. متریال مورد استفاده در خروجی و وردی از متریال چدن می باشد. موتور مورد استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه برج از متریال پلی آمید می باشد. تعداد پروانه مورد استفاده  ۵ عدد می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در کولینگ تاور مخروطی برای پاشش آب بر روی پکینگ مدیا از اسپرینکلر  با متریال آلومینیوم استفاده می شود. قطر برج معادل CM180 و ارتفاع CM230 باشد. وزن خشک  Kg390 می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۱۸۰ گالن در دقیقه می باشد.

 کولینگ تاور مدار بسته ۶۰ تن :

کولینگ تاور مدار بسته۶۰ تن مکعبی  دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است.                                              تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. پروانه مصرفی از متریال پلی آمید می باشد. ودارای ۵ پروانه می باشد. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل ۲۰۰ متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 145 و ارتفاعCM280 می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۱۸۰  گالن در دقیقه می باشد.

برج خنک کاری

کولینگ تاور مکعبی ۸۰ تن:

کولینگ تاور  مدار باز۸۰ تن مکعبی متریال مورد استفاده در بنده فایبر گلاس بوده است.  شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد. ورودی ۳*۲ وخروجی ۴  اینچ می باشد. موتور مورد استفاده  از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه های دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری گرم شده است. تعداد پروانه ۵ پروانه می باشد و از  متریال پلی آمید بوده است دور موتور برج معادل ۹۱۵ دور دردقیقه می باشد.  قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  از نوع ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برجCM170 ارتفاع CM300 می باشد. وزن خشکkg335 می باشد. سطح ویژه اسمی معادل۷۰db است .دبی نرمال معادل ۲۱۲ گالن در دقیقه می باشد.

 کولینگ تاور مخروطی ۸۰ تن:

کولینگ تاور ۸۰  مخروطی از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت مدور   بوده است. متریال مورد استفاده در خروجی و وردی از متریال چدن می باشد. موتور مودر استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه برج از متریال پلی آمید می باشد. تعداد پروانه مورد استفاده  ۵ عدد می باشد. دور موتور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در برج خنک کننده مخروطی برای پاشش آب بر روی پکینگ مدیا از اسپرینکلر  با متریال آلومینیوم استفاده می شود.  قطر برج معادل CM210 و ارتفاع CM255 باشد. وزن خشک  ۴۶۵ می باشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۲۱۲ گالن   در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مدار بسته ۸۰ تن:

کولینگ تاور مدار بسته ۸۰ تن دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است.تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. پروانه مصرفی از متریال پلی آمید می باشد. ودارای ۵ پروانه می باشد. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است. کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل ۲۰۰ متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 170 و ارتفاع ۳۰۰CM می باشد. دور موتور ۹۱۵ دور در دقیقه می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db  می باشد. دبی نرمال معادل ۲۱۲ گالن در دقیقه می باشد.

برج خنک کن

 کولینگ تاور مکعبی ۱۰۰ تن:

کولینگ تاور  ۱۰۰ تن  مکعبی متریال مورد استفاده در بنده فایبر گلاس بوده است.  شکل دستگاه به صورت مکعبی می باشد.  ورودی ۳*۲  و خروجی ۴ اینچ می باشد. موتور مورد استفاده  از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. سازه های دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری گرم شده است. تعداد پروانه۴ پروانه می باشد و از  متریال فایبرگلاس بوده است دور موتور برج معادل۱۴۵۰دور دردقیقه می باشد. قطره گیراز متریال PVC می باشد. پکینگ مدیا مورد استفاده در برج از متریال PP می باشد. نازل مورد استفاده  از نوع ۲H  بوده است.  ابعاد طول و عرض برج CM195 ارتفاع CM315 می باشد. وزن خشک ۴۵۸kg می باشد.سطح ویژه اسمی معادل۷۰db است .دبی نرمال معادل ۲۸۸ گالن در دقیقه می باشد.

کولینگ تاور مخروطی ۱۰۰ تن:

کولینگ تاور ۱۰۰ تن از جنس فایبر گلاس تولید می شود. شکل برج به صورت مدور   بوده است. متریال مورد استفاده در خروجی و ورودی  از متریال چدن می باشد. موتور مورد استفاده از برند زیمنس آلمان ip55 می باشد. پروانه برج از متریال فایبرگلاس می باشد. تعداد پروانه مورد استفاده ۴ عدد می باشد. دور موتور معادل ۱۴۵۰ دور در دقیقه می باشد. در کولینگ تاور مدار باز جریان مخالف می باشد. قطره گیر مورد استفاده از متریال pvc می باشد و پکینگ مدیا مورد مصرف در برج از متریال pp می باشد.  در کولینگ تاور مخروطی برای پاشش آب بر روی پکینگ مدیا از اسپرینکلر  با متریال آلومینیوم استفاده می شود. قطر برج معادل CM240و ارتفاع CM265 باشد. وزن خشک  ۶۸۵ kgباشد سطح ویژه اسمی معادل ۷۰db می باشد. دبی نرمال ۲۸۸ گالن در دقیقه می باشد.

 کولینگ تاور مدار بسته ۱۰۰ تن:

کولینگ تاور مدار بسته۱۰۰ تن مکعبی دارای بنده از جنس فایبر گلاس است. استایل این دستگاه صورت مکعبی است. تمام اتصالات ورودی و خروجی کوئل ۳ اینچ می باشند. موتور مورد استفاده در این برج از برند زیمنس آلمان ip55 بوده است. سازه داخلی  بیرونی دستگاه از جنس گالوانیزه که آبکاری شده است. دور موتور این کولینگ تاور معادل ۱۴۵۰ دور در دقیقه می باشد. پروانه مصرفی از متریال فایبر گلاس می باشد. ودارای۴ پروانه  می باشد. قطره گیرpvc لانه زنبوری. پکینگ مدیا pp بوده است.  کوئل استفاده از متریال مس می باشد و متراژ کویل  ۲۵۰متر میباشد. نازل مورد استفاده در این برج از مدل ۲H بوده در ابعاد این برج به طول و عرض CM 195 و ارتفاع CM315 می باشد. سطح صدا ویژه معادل۷۰db می باشد. دبی نرمال معادل ۲۸۸ گالن در دقیقه می باشد.   

برج خنک کننده               


نویسنده مطلب تجهیز صنعت تتا تولید کننده