تحویل اکسپرس

تحویل فوری و سالم محصول

پرداخت مطمئن

پرداخت از طریق درگاه معتبر

ضمانت کیفیت

تضمین بالاترین کیفیت محصولات

ضمانت بازگشت

بازگشت 7 روزه محصول

گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا تولید کننده و تامین کننده انواع برج خنک کننده و قطعات تجهیزات کولینگ تاور با نشان استاندارد در ایران می‌باشد. کیفیت محصولات کمپانی باعث گشته تا در مدت زمان کوتاه سهم بسیار بالایی از فروش و تجهیز نمودن صنایع وابسته به این دستگاه را به خود اختصاص دهد. گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا با تکنولوژی روز به تولید انواع کولینگ تاور مدار باز و مدار بسته با متریال فایبرگلاس پرداخته است. کیفیت بالای محصولات کمپانی سبب گشته تا تمامی محصولات خود را با گارانتی ۳۶ الی ۱۲ ماهه تعویض به بازار عرضه نماید.کالاهای تولیدی در این واحد صنعتی شامل پکینگ مدیا برج خنک کننده، انواع نازل‌های آبپاش کولینگ تاور و هواساز،قطره گیر برج خنک کننده، اسپرینکلر برج خنک کننده و تمامی قطعات بدنه تولید شده از جنس فایرگلاس که این متریال فرایند تولیدش بسیار خواص بوده و نیازمند دانش فنی و تجربه تولید است.

گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا تولید کننده انواع بویلر دیگ بخار هواساز چیلر و مینی چیلر انواع کندانسور تبخیری وآبی برج خنک کننده  و قطعات مصرفی صنایع و سیستم های تهویه مطبوع میباشد .

کولینگ تاورهای گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا از نظر شکل ظاهری به دودسته تقسیم میشوند کولینگ تاور گرد(مخروطی) و کولینگ تاور (مکعبی) البته نوع دیگری از برج های خنک کننده تولید می نمایند که بیشتر جریان خنک کاری آ« متفاوت است تا شکل ظاهریش این نوع کولینگ تاور را با نام (جریان متقاطع) میشناسید.

ارسال و تحویل فوری کالا یکی دیگر از نقاط مثبت این کارخانه صنعتی می‌باشد با تحویل به موقع قطعه و تضمین کیفیت و در صورت عدم رضایت مرجوعی کالا گروه فنی مهندسی تجهیز صنعت تتا را به عنوان یک واحد معتبر صنعتی در صنایع برودتی تبدیل نموده است.

برخی از افتخارات این واحد صنعتی با ۱۵ سال سابقه تولید محصولات برودتی در کشور عبارتند از:

کسب تندیس اعتماد مشتری در سال ۱۳۹۶ 

دریافت گواهی صادرات و کارت بازرگانی در سال ۱۳۹۱ 

دریافت گواهینامه استاندارد ملی ایران 

دریافت ایزو ۱۴۰۰۰ و دیگر افتخاراتی که در این مقاله نمیگنجد. کیفیت محصول تضمین کالاست.

امتیاز ما
برای امتیاز به این پست کلیک کنید
[کل: 10 میانگین: 4.8]