درباره تجهیز صنعت تتا

درباره تجهیز صنعت تتا اینگونه میتوان گفته که به عنوان مجموعه‌ای فنی مهندسی کارآمد در سال ۱۳۸۹ احداث و به عنوان اولین کارخانه تولید برج خنک کننده و قطعات صنعتی با استفاده از جدیدترین فناوری های روز دنیا  فعالیت خود را آغاز نموده است. محصولات تولیدی در یک چرخه نظارتی بازبینی نهایی میشود. این تست شامل آب بندی دستگاه و تست عملکردی برج خنک کننده است. البته لازم به ذکر است واحد کنترل کیفی کارخانه تحت لیسانس کمپانی CTI فعالیت مینماید. و تمامی مراحل ساخت طراحی و نظارتی را با این کمپانی طی میکند. درباره تجهیز صنعت تتا باید کفت کلیه اصول ساخت یک مبدل حرارتی کاملا رعایت میشود و ضمانت نامه کارخانه پیشتیبان محصولات تولید شده است. خدمات پس از فروش در راستای حفظ و نگهداری دستگاه و تامین قطعات برج یکی دیگر از اهداف تجهیز صنعت تتا بوده است.

مکان کارخانه 

مکان این کارخانه در اطراف تهران بزرگ واقع در شهرک صنعتی فردوسیه می‌باشد. کارخانه تجهیز صنعت تتا دارای سوله  کارگاهی به مساحت ۱۵۳۰ متر مربع است.گروه مهندسی تجهیز صنعت تتا و تولیدات این واحد صنعتی باید گفت از متریال برتر با تکنولوژی‌های نوین و حسب تجربه و دانش فنی مهندسین شرکت طراحی و به مرحله تولید انبوه رسیده است.

تلفن دفتر فروش :۰۲۱۲۶۱۴۵۸۹۹

آدرس کارخانه تهران _ شهرک صنعتی فردوسیه خیابان نان ماشینی

اهداف کارخانه

مهمترین هدف این واحد صنعتی گسترش حومه فعالیتی و ایجاد اشتغال مستقیم در سایر استان‌ها میباشد. با این نگاه میتوان تامین قطعات و تضمین خدمات را برای مشتریان ارائه کرد. به همین منظور در اقدامی مثبت گام در راه اعطای نماینگی فروش و خدمات پس از فروش برداشته‌ایم. با توفیق الهی و همت صنعت‌گران کشور شعبه شرق در استان خراسان رضوی شهرستان مشهد افتتاح گردیده است. برج خنک کننده در مشهد مقدس از این پس با نظارت کامل کارشناسان مجرب و مهندسین طراحی و اجرا میشود. باشد که در سالیان متوالی با نگاهی قدرتمند و توفیق الهی با گسترش این صنعت بتوانیم اشتغال بیشتری در این مرزو بوم ایجاد نماییم.

کیفیت اتفاقی نیست حاصل دانش و تجربه تولید است